Jak fungují naše seznamky

Jsme velmi otevření v tom, jak naše weby fungují a jak byly vlastně od počátku projektovány. Jsme totiž zastánci inovativního férového přístupu a proto tímto každému plně otevíráme dveře do naší „kuchyně“ a představujeme jednotlivé fáze života každého z našich seznamovacích portálů:

1. Fáze: Příprava webového portálu

Příprava a programování naší seznamovací platformy zabralo skoro 2 roky! Finančně to byla pro nás velmi nákladná fáze. Střídali se nám tu programátoři, designéři, rozumní i nerozumní lidé. Až jsme nakonec dali dohromady soudržný a stabilní tým, který se o naše weby stará. 

2. Fáze: Spuštění

Po technickém nastavení a přípravě každého našeho webu, dochází k jeho otevření veřejnosti a odlaďování zbývajících technických chyb a uživatelských nedostatků. Neděláme kolem toho žádný velký humbuk, to není náš styl. Chceme růst postupně. To považujeme za zdravý a férový přístup.

3. Fáze: Nabíráme členskou základnu (muže i ženy) a nic za to nechceme!

V této fázi je účelem nabrat dostatečný počet zájemců o seznámení na každém z našich webů. Nejenže je registrace zdarma, ale všem členům nabraným v této fázi je a bude zpřístupněna plná funkcionalita seznamky, a to taktéž zcela zdarma! Proč to děláme? Je to jednoduché, chceme tu mít dostatečný počet členů, aby to tu „žilo“ a zvyšovaly se tak šance všech stávajících i nově příchozích členů na shledání a seznámení s vhodným protějškem. Tuto fázi finančně značně dotujeme. Počítáme s tím, že spuštěný web nejenže nebude vydělávat, ale bude nás stát velké prostředky.

4. Fáze: Vzděláváme získané členy

V této fázi je účelem edukovat získané členy v tom, jak se vhodně seznamovat na internetu, jak se nebát oslovit jinou osobu jako první (u nás na webu zprávou a v reálném životě příjemným přístupem a slovem). V této fázi se také rozloučíme s členy, kteří registraci a seznamování na novém webu nezamýšlejí dostatečně vážně (=majitelé odbytých profilů a členové s nevhodným chováním či fotkami).

Na konci této fáze už budou některé funkcionality webu zpoplatněny pro nově příchozí. Přijdeme nám fér dostat zpět alespoň část našich nákladů investovaných do webu. Cena, kterou noví členové budou platit (pokud budou chtít samozřejmě) za vybrané funkce nesmí být vysoká a ve srovnání s ostatními seznamkami musíme vyjít jasně cenově nejlépe. Naprostá většina našich seznamovacích portálů je nastavena tak, že ženy mají členství zdarma a veš

5. FázeStabilizace provozu a operativy webu

Účelem této fáze je investovat čas a peníze do dalšího rozvoje daného webu. Chceme, aby se o nás více psalo. Aby se o nás ještě více vědělo a přišlo k nám ještě více uživatelů. Čím více uživatelů, tím vyšší šance na to, že se naši členové budou dávat „dohromady“ a že budou spokojení.

A to nás bude těšit 🙂